FbC Sokol Předměřice

Založení florbalového oddílu FbC Sokol Předměřice se datuje k roku 2008. Od doby svého vzniku doznal předměřický florbal řadu změn. Rozrostla se hráčská i trenérská základna a také přišly sportovní úspěchy. Do sezóny 2017/2018 vstupuje náš oddíl se sedmi soutěžními týmy (elévové, mladší žáci, starší žáci, dorostenci, junioři, ženy a muži). Všechny týmy se účastní ligových soutěží organizovaných ČFBU. Pouze tým přípravek nehraje registrovanou soutěž pravidelně, ale přihlašuje se na jednotlivé turnaje.

Předměřicekému florbalu se daří především v mládežnických kategoriích, naši dorostenci již třetí sezónu nastupují v 1. lize, v roce 2015 tým starších žáků přivezl zlato ze Salming Nisa Open. V roce 2017 pak elévové opět uspěli na Nise a přivezli bronzové medaile a ve stejné době vybojoval tým starších žáků 3. místo na Slovenském poháru. Pravidelně pak naše týmy vozí poháry a medaile z menších a regionálních turnajů.

Pevně věříme, že i v následujících sezónách navážeme na předchozí úspěchy a těšíme se na každý florbalový zápas, který nás čeká.

 

NEJBLIŽŠÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ

SH Předměřice n.L.

23.9. ŽENY

8.10. MLADŠÍ ŽÁCI

15.10. STARŠÍ ŽÁCI

21.10. MUŽI

29.10. JUNIOŘI

webmaster: Jan Kubec_kontakt:jan.kubec@seznam.cz

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode